ul. Pucka

29.05.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Pucka, 54-312 Wrocław
Zakresy cen 237 847 zł - 360 766 zł
Planowana data oddania inwestycji IV kwartał 2014
Całkowita ilość lokali 34
Liczba kondygnacji 4
Standard podwyższony standard deweloperski
Informacje dodatkowe balkony, tarasy, loggie, garaż podziemny, miejsca postojowe, windy

Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja „Mieszkania przy ulicy Puckiej” zlokalizowana jest w zachodniej części miasta Wrocław, w dzielnicy Kuźniki, położonej pomiędzy Gądowem a Muchoborem. Ulica Pucka stanowi cichą, boczną ulicę osiedlową położoną wśród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych i terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajdują się tereny spacerowe i rekreacyjne. Widok z okien pozostaje niezakłócony sąsiednimi zabudowaniami.

Dzięki dobrej lokalizacji Kuźniki umożliwiają bardzo szybkie połączenie zarówno z sąsiednimi dzielnicami, jak i centrum miasta. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii 122, 126, 128, 129, 246 (linia nocna). Do centrum miasta można również dojechać koleją podmiejską. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i bezproblemowy wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach. W bezpośredniej bliskości znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz szkoła gimnazjalna a także poczta, fryzjer, przychodnia oraz osiedlowe sklepy. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się duże centra handlowe typu Magnolia, Astra, Factory Outlet, Hala Strzegomska.

Inwestycja Ekodom Deweloper doskonale wpisuje się w klimat i styl otoczenia. Niska zabudowa, dwuspadowy dach, liczne balkony, elementy drewniane na elewacji, przynależne do mieszkań zielone tarasy, nie zmieniają charakteru okolicznej zabudowy. W budynku zaprojektowane zostały 34 mieszkania dwu i trzy pokojowe o powierzchni od 44 do 79 m². Do mieszkań na parterze przynależą zielone tarasy o powierzchni do 90 m², do mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony i loggie o powierzchni do 8 m².

Każde z nowych mieszkań ma przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym, a największe z nich 2 miejsca postojowe. W mieszkaniach staraliśmy się oddzielić strefę nocną od pozostałej części mieszkania. Mieszkania 3 pokojowe posiadają dodatkową toaletę albo garderobę. W mieszkaniach mniejszych (dwu-pokojowych) kuchnia została zaaranżowana w taki sposób aby funkcjonowała zarówno jako samodzielne pomieszczenie jak i aneks kuchenny. Każde z mieszkań wykonane jest w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym m. in. duże drewniane okna, nawietrzniki, rolety okienne, parapety kamienne, drzwi antywłamaniowe klasy C oraz wiele innych elementów podnoszących komfort użytkowania mieszkania.

Równie starannie zaaranżowane zostały części wspólne budynku. Szerokie klatki schodowe, wygodne wejście do budynku, jasna, przestronna i cichobieżna winda, zjeżdżająca bezpośrednio na poziom garażu podziemnego, zadaszony i podgrzewany wjazd do garażu, tereny zielone oraz wiele innych elementów, ułatwiających korzystanie z budynku przyszłym mieszkańcom, są najlepszą rekomendacją naszego projektu.

Inwestycja Ekodom przy ulicy Puckiej zostanie zakończona w IV kwartale 2013 roku.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Ekodom Deweloper
ul. Trawowa 18C
54-614 Wrocław

tel. 71 716 58 25
email: ekodomdeweloper@gmail.com

www.ekodomdeweloper.pl

Historia:

Spółka Ekodom Deweloper powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby oraz wzrastające wymagania przyszłych nabywców nowych mieszkań. U podstaw każdego naszego działania leży poznanie oczekiwań naszych przyszłych klientów.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
A18 44.77 m² 2 3 237 847 zł Wolne
A03 46.39 m² 2 parter 266 435 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: