Stabłowice II

04.02.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Arbuzowa 5-11, 50-001 Wrocław
Zakresy cen 171 372 zł - 478 194 zł
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 138
Liczba kondygnacji 5
Informacje dodatkowe balkony, tarasy, garaż podziemny, komórki lokatorskie, miejsca postojowe na zewnątrz, windy

Opis inwestycji

Inwestycja Stabłowice II położona jest w zachodniej części Wrocławia, przy ulicy Arbuzowej 5-11, na Stabłowicach. Atutem lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Leśnickiego i Stabłowickiego oraz terenów rekreacyjnych wokół rzeki Bystrzycy. Osiedle posiada własną, pełną infrastrukturę (drogi, chodniki, plac zabaw, tereny zielone).

W trzech połączonych ze sobą cztero i pięciokondygnacyjnych budynkach, powstały jedno i dwupoziomowe mieszkania. Każde z nich wyposażone jest w balkon lub taras. Starannie zaprojektowane rozkłady mieszkań umożliwiają ich elastyczną aranżację dla zapewnienia różnorodnych, indywidualnych potrzeb mieszkalnych a dobre nasłonecznienie dodatkowo podniesie komfort ich przyszłego użytkowania. W podziemiu znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie. Każda klatka schodowa wyposażona jest w cichobieżną windę, która obsługuje wszystkie kondygnacje budynku.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Milart Sp. z o.o.
ul. Włodkowica 10/4
50-072 Wrocław

tel. (071) 789 33 89
email: biuro@milart.pl

www.milart.pl

Historia:

Milart Sp. z o.o. - firma deweloperska, działająca na terenie wrocławskim i dolnośląskim. Firma deweloperska Milart Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, z przekształcenia spółki cywilnej Milart S.c. , założonej w 1992 roku. Założycielami firmy są absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
B.02 57.04 m² 2 parter 260 993 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: