Osiedle 12 miesięcy

25.01.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Polna 38, 52-116 Iwiny
Zakresy cen 483 000 zł - 483 000 zł
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Liczba kondygnacji 2
Informacje dodatkowe garaż, miejsce postojowe, ogród, balkon

Opis inwestycji

Podwrocławskie Iwiny to doskonałe miejsce do zamieszkania, zwłaszcza dla rodzin. Otwarta przestrzeń, dużo zieleni, cisza, a jednocześnie bliskość miejsc ważnych w codziennym życiu - pracy, szkoły, sklepów. Kameralne osiedle domków szeregowych 12 Miesięcy powstało jedyne 300 metrów od granic Wrocławia.

Nowoczesne osiedle składające się z 12 jednorodzinnych domów zostało wybudowane przy wykorzystaniu wysokiej jakości, ekologicznych materiałów. Każdy dom posiada przestronny taras, własny ogród oraz garaż. Ciekawe rozwiązania architektoniczne budynków są efektem połączenia cech typowych dla lokali utrzymanych w surowej, postindustrialnej konwencji z wzorami zaczerpniętymi z tradycyjnej zabudowy. Drewno przenika się ze szkłem, elementy w ciepłych kolorach z chłodnymi, metalicznymi odcieniami dachów i elewacji. Szklane ściany domów od strony ogrodów, potęgują poczucie wolności i umożliwiają przenikanie do ich wnętrza maksymalnej ilości naturalnego światła.

Atuty osiedla

Własny dom daje poczucie stabilizacji, spokoju oraz prywatności. Dostępna przestrzeń, zieleń oraz atrakcyjna, nowoczesna architektura zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, poszukujących miejsca do życia pełnego spokoju i harmonii.

Podwrocławskie Iwiny to doskonałe miejsce do zamieszkania, zwłaszcza dla rodzin. Otwarta przestrzeń, dużo zieleni, a jednocześnie bliskość miejsc ważnych dla życia codziennego: pracy, szkoły oraz punktów handlowo – usługowych gwarantują komfort codziennych zakupów oraz możliwość wypoczynku w czasie wolnym.

Lokalizacja i otoczenie

Osiedle znajduje się 300 metrów od granic Wrocławia, w otoczeniu zielenii i niskiej zabudowy. Jest doskonale skomunikowane z centrum miasta - dotarcie do okolic rynku zajmuje zaledwie 15-20 minut, dzięki połączeniom w postaci ulic Buforowej, Mościckiego i Krakowskiej.

Do centrym można również dostać się komunikacją podmiejską - w Iwinach znajdują się przystanki linii 900L, 900P i 910.

Domy sąsiadują od północy ze spokojną, wrocławską dzielnicą Bieńkowice, a od zachodu z Jagodnem. Blisko stąd do jednego z najpiękniejszych miejsc Wrocławia - Parku Brochowickiego oraz malowniczego Parku Bieńkowickiego. Cisza i spokój okolicy sprzyja spacerom i spędzaniu czasu wolnego z rodziną. Całość buduje idealne miejsce do życia dla osób spragnionych bliskości natury w bezpośrednim sąsiedztwie dużego miasta.

Architektura i standard wykończenia

Do wyboru oddajemy jasne i funkcjonalne domy z ogrodami, ustawione w szeregu. Domy wyróżnia ciekawa, nowoczesna architektura gwarantująca pełną prywatność od strony ulicy oraz przestrzeń i światło od strony dużego ogrodu. Zastosowanie szklanych ścian na tyłach domu daje optymalne naświetlenie mieszkania i efekt przenikania pięknego otoczenia do wnętrza domu. Budynki ozdobione są subtelnymi, pomarańczowymi elementami, przełamanymi stonowaną szarością dachu i płytek elewacji. Całość wykonana jest z ekologicznych materiałów wysokiej jakości, które podkreślają jednorodzinny, kameralny charakter każdego domu zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i trwałość. Każda posesja posiada garaż.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Rafin Developer
ul. Piłsudskiego 100-102
50-014 Wrocław

tel. 071 788 78 88
email: biuro.sprzedazy@rafin.pl

www.rafin.pl

Historia:

Dzięki intensywnej pracy na rzecz Klientów, Firma szczyci się dziś znaczącą i stabilną pozycją rynkową. Kapitał zakładowy - w wysokości 200 000 000 zł - pozwala Spółce na śmiałe plany rozwojowe oraz stałe zwiększanie liczby zrealizowanych i planowanych inwestycji. Nowe mieszkania, w dzielnicach miasta Wrocławia o tej renomie jak Krzyki, Partynice, Zakrzów - to bardzo dobra inwestycja kapitału. 

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia domu Powierzchnia działki Cena Status Rzuty Szczegóły
S2-04 151.86 m² 407.80 m² 483 000 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: