Nadolice Młyn

16.01.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Rzeczna, 55-003 Nadolice Wielkie
Zakresy cen 288 000 zł - 318 000 zł
Planowana data oddania inwestycji IV kwartał 2016
Liczba kondygnacji 2
Standard deweloperski
Media instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna, internetowa
Informacje dodatkowe ogród, balkon, taras, miejsce parkingowe
Zabezpieczenia teren ogrodzony, domofon

Opis inwestycji

Osiedle Nadolice Młyn to niezwykle atrakcyjna i ekonomiczna oferta funkcjonalnych i urokliwych tzw. „bliźniaków”, która jest realną alternatywą dla zakupu mieszkania w mieście. Potwierdzają to rodziny zamieszkujące już takie domy nieopodal, na osiedlu Brzozowe Nadolice.

Nadolice Młyn będą osiedlem ogrodzonym, zamkniętym (wjazd na pilota + domofon), z własnymi utwardzonymi i oświetlonymi drogami osiedlowymi oraz wspólnym terenem zielonym. Zespół osiedlowo-parkowy Nadolice Młyn uzbrajamy w sieć wod-kan, elektryczną, gazową, telekomunikacyjną oraz internet 100 Mbit. Każdy segment usytuowany jest na samodzielnej, ogrodzonej działce z podjazdem na 2 samochody, tarasem oraz własnym ogrodem. Budynki wznosimy stosując tradycyjne i sprawdzone technologie, używając m.in. materiałów ceramicznych, drewna i gipsu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta, wysoka jakość wykonania i materiałów, piękne krajobrazy, otaczająca zieleń i czyste powietrze zagwarantują Państwu satysfakcję z dokonanego wyboru.

Standard deweloperski

Wszystkie domy oddajemy w tzw. standardzie deweloperskim. Obejmuje on kompletnie wykończony dom na zewnątrz, wyrównaną i ogrodzoną działkę z dwoma stanowiskami parkingowymi i tarasem, przyłącza wody, gazu, kanalizacji, domofonów osiedlowych, internetu i telefonu.

Wewnątrz wykonane są ścianki działowe, wylewki, tynki, rozprowadzone są instalacje: C.O. z grzejnikami, wod-kan, gazowa, elektryczna, antenowa. Wykończenie wnętrza „pod klucz” wymaga montażu drzwi wewnętrznych, schodów, podłóg, pieca, wykończenia łazienek oraz malowania ścian.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Inwestgrupa Sp. zo.o.
ul. Szewska 10
Wrocław 50-122

tel. +48 71 342 12 37, +48 71 342 17 98
email: biuro@inwestgrupa.pl

www.inwestgrupa.pl

Historia:

Inwestgrupa to połączenie pasji, zaangażowania i doświadczenia spółek deweloperskich tworzących nową rzeczywistość.Sprzedawane przez nas mieszkania, domy jednorodzinne, lokale biurowe i apartamenty budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia domu Powierzchnia działki Cena Status Rzuty Szczegóły
35 B 67.30 m² 442.00 m² 288 000 zł Rezerwacja
37 B 83.01 m² 442.00 m² 318 000 zł Rezerwacja

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: