Lokum di Trevi

15.01.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Klimasa 43 – 43e, 50-515 Wrocław
Zakresy cen 180 874 zł - 463 402 zł
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 649
Liczba kondygnacji 5
Informacje dodatkowe place zabaw, garaże, windy, piwnice, ogródki, tarasy
Zabezpieczenia system kamer, video-domofon, teren zamknięty

Opis inwestycji

Chciałbyś mieszkać w miejscu oryginalnym i nowoczesnym? W kompleksie, którego standard i perfekcyjnie zaprojektowana przestrzeń, przywołują na myśl osiedla wielkich metropolii? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Lokum di Trevi – osiedle położone we Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ulic Tarnogajskiej i Klimasa.

W ofercie znajdziesz 649 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 90 m2 oraz 25 lokali usługowych – wszystkie przemyślane i perfekcyjnie rozplanowane przez najlepszych architektów.

I etap inwestycji to 179 mieszkań (o powierzchni od 41 do 62 m2), które już zostały oddane do użytku w III kwartale tego roku. II etap inwestycji to 165 mieszkań (o powierzchni od 27 do 62 m2), które zostaną ukończone w I kwartale 2013 roku! III etap inwestycji to 179 mieszkań (o powierzchni od 26 do 88 m2), które zostaną ukończone w III kwartale 2013 roku! IV etap inwestycji to 128 mieszkań (o powierzchni od 24 do 76 m2), które zostaną ukończone w I kwartale 2014 roku!

Lokum di Trevi to projekt wyjątkowy, wyróżniający się na tle wrocławskich inwestycji. Będzie to pierwsze takie osiedle z własną fontanną! Powstanie ona pomiędzy zespołem 5-kondygnacyjnych budynków, w otoczeniu zieleni. Pragniemy, by miejsce to stało się głównym punktem wypoczynku i spotkań mieszkańców – sercem osiedla. Mamy nadzieję, że nasza fontanna pozytywnie wpłynie nie tylko na estetykę kompleksu, ale także na niepowtarzalny klimat oraz umocnienie więzi między mieszkańcami.

Dzielnica Krzyki, w której powstaje inwestycja, to jedna z najpopularniejszych części miasta. Jest tu wszystko czego potrzeba do komfortowego życia: rozbudowany węzeł komunikacyjny, kompletna infrastruktura handlowo-usługowa, sportowo-rekreacyjna (5 minut jazdy samochodem do Aquaparku) oraz tereny zielone (w pobliżu znajduje się przepiękny Park Wschodni z placem zabaw dla dzieci, a kawałek dalej urokliwy Las Rakowiecki).

To nie jedyna zieleń w okolicy. Nasi architekci krajobrazu zaplanowali na osiedlu prawdziwie bujna i imponującą roślinność. Zaś dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcyjne i bezpieczne place zabaw.                                                                                                       
 Zależy nam na bezwzględnym bezpieczeństwie mieszkańców, dlatego wyposażymy osiedle w system kamer, a każde mieszkanie w videodomofon. Place zabaw będą udostępnione wyłącznie mieszkańcom Lokum di Trevi.

Nasz projekt stworzyliśmy z myślą o Klientach ceniących zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalność. Aktualne trendy pragniemy połączyć z wysokim standardem realizacji,dzięki czemu powstanie osiedle, które stanie się nie tylko idealnym miejscem na mieszkanie, ale także ozdobą Wrocławia.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Lokum Deweloper
ul. Krawiecka 3
52-204 Wrocław

tel. 71 796 66 66
email: info@lokumdeweloper.pl

lokum-deweloper.pl

Historia:

Solidność, terminowość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, to fundamentalne wartości firmy LOKUM Deweloper. Wrocław i jego okolice to przestrzeń, którą staramy się kreować nieustannie od roku 2004. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu. 

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
19-1-9 64.75 m² 3 1 394 975 zł Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: