Księgarska 6

Cisza i spokój w niskiej zabudowie.

09.01.2015

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Księgarska 6, Wrocław, Psie Pole Widawa
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 8
Liczba kondygnacji 3
Informacje dodatkowe ogródki, balkony, miejsca postojowe, plac zabaw dla dzieci

Opis inwestycji

Przy ulicy Księgarskiej 6 we Wrocławiu w samym sercu osiedla Widawa powstają cztery budynki w zabudowie szeregowej. Lokalizacja charakteryzuje się ciszą i spokojem dzięki niskiej, jednorodzinnej zabudowie, a także szybkim i łatwym połączeniom z każdą częścią Wrocławia dzięki AOW zlokalizowanej w odległości ok. 1,5 km od miejsca inwestycji co niewątpliwie jest jej bardzo mocną stroną. W kilka chwil można dojechać do centrum handlowego Marino, a w czasie ok. 10 minut do centralnego punktu miasta – rynku wrocławskiego. Jest to idealne miejsce dla osób, które pracują w mieście ale popołudniem chcą odetchnąć na jego obrzeżach.

Każdy z czterech szeregów będzie się składał z dwóch mieszkań. Pierwsze z nich zlokalizowane na parterze – z ogródkiem, a drugie na pierwszym i drugim piętrze – z przestrzennym tarasem. Mieszkania w środkowych szeregach będą sprzedawane z wykończeniem deweloperskim na 1 piętrze i poddaszem do zaadaptowania przez właściciela mieszkania. Kupujący będzie miał możliwość urządzenia poddasza w pełni według własnego projektu i w czasie dla niego odpowiednim, przy czym nie będzie zobowiązany do poniesienia tego kosztu na początku adaptacji mieszkania.

W zależności od potrzeb mieszkania będą posiadały od 3 do nawet 6 pokoi w metrażu od 54 do 98mkw. Dodatkowo do siedmiu mieszkań należeć będzie po jednym miejscu postojowym, a w przypadku mieszkania ósmego, będzie to niezależny, zamykany bramą garaż. W ramach planu zagospodarowania terenu wydzielony również zostanie plac zabaw dla dzieci .

Do największych atutów oferty należą przestrzenne i funkcjonale układy mieszkań, a także podwyższony standard wykonania, obejmujący m.in.: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych, okna o wysokiej termoizolacyjności. Do każdego z mieszkań należeć będzie ogródek lub przestronny taras.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Comex Deweloperstwo
ul. Maślicka 154
54-107 Wrocław

tel. 71 354 40 29, 71 354 39 53, 785 909 095
email: deweloperstwo@comex.wroc.pl

www.comex.wroclaw.pl

Historia:

COMEX prowadzi swoją wieloprofilową działalność nieprzerwanie od roku 1990. Od roku 2005 COMEX realizuje kameralne inwestycje deweloperskie na obszarze Wrocławia oraz w jego najbliższym sąsiedztwie. 

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
3 60.81 m² 3 parter zapytaj Wolne
2 94.25 m² 5 1 zapytaj Wolne
5 49.24 m² 4 1 zapytaj Wolne
7 97.9 m² 6 1 zapytaj Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: