Apartamenty Zielona Etiuda

21.05.2013

Informacje o inwestycji

Lokalizacja ul. Turniejowa, 53-014 Wrocław
Planowana data oddania inwestycji gotowe do oddania
Całkowita ilość lokali 72
Liczba kondygnacji 4
Standard deweloperski
Media instalacja wodno - kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, c.o., telewizyjna, telefoniczna, internetowa, klimatyzacja
Informacje dodatkowe garaż podziemny, miejsca postojowe, tarasy, bakony, komórki lokatorskie, prywatna strefa fitness, windy
Zabezpieczenia teren ogrodzony, monitoring, dozór, widoedomofon, instalacja alarmowa z systemem wykrywania pożaru

Opis inwestycji

Otoczone zielenią, trzypiętrowe wille zaprojektowano za smakiem i dbałością o harmonię z okoliczną zabudową. Eleganckie budynki zawierają 2, 3 oraz czteropokojowe apartamenty, o atrakcyjnej powierzchni, wynoszącej od 51 do 255 m2. W każdej willi znajduje się osiem lub dziewięć apartamentów, wyposażonych w przestrzenne balkony i tarasy.

Światło i Przestrzeń

Wszystkie lokale zostały zaplanowane i wykonane z troską o maksymalne doświetlenie. W wielu miejscach zastosowane przeszklenie na wysokości całej kondygnacji, dzięki czemu pomieszczenia są jeszcze piękniejsze.

Wygoda

Wszystkie budynki wyposażono w cichobieżne windy najnowszej generacji, łączące podziemie z poszczególnymi kondygnacjami. Komunikacja pomiędzy budynkami możliwa jest dzięki podziemnemu garażowi. Wieczorne spacery po osiedlu uprzyjemnią natomiast oświetlone chodniki.

Sprzyjająca atmosfera

Dla każdego mieszkańca przewidziano udogodnienia w postaci możliwości indywidualnej regulacji klimatyzacji w mieszkaniu. Dodatkowo, przygotowano dla lokatorów takie podnoszące komfort elementy, jak instalacja kominkowa czy też niewidoczne grzejniki podłogowe, a w łazienkach elektryczne maty grzejne.

W standardzie znajdzie się także instalacja internetowa, telefoniczna, radiowo - telewizyjna, w tym naziemna i satelitarna, a także wideodomofonowa, oraz alarmowa z systemem wykrywania pożaru.

Ekonomia

Do budowy willi użyto materiałów wysokiej klasy, o bardzo dużym stopniu izolacyjności cieplnej i akustycznej, co nie tylko zapewni mieszkańcom większe poczucie swobody, ale także sprawi, że późniejsza eksploatacja będzie bardziej ekonomiczna.

Ekologia

Zielona Etiuda umożliwia egzystencję w zgodzie z naturą, nie tylko przez zmniejszenie emisji ciepła, ale także przez zastosowanie naturalnych materiałów, takich jak piaskowiec i klinkier. Dodatkowo, stolarka okienna i drzwiowa wykonana jest z wysokiej jakości gatunków drewna, co również wpływa na estetykę inwestycji, czyniąc ją bardziej elegancką i ekskluzywną.

Na terenie Zielonej Etiudy posadzono blisko trzynaście tysięcy roślin, w stu różnych gatunkach. To naturalne środowisko odgrodzone jest od zgiełku ulicy i sprzyja odprężeniu, poczuciu spokoju oraz prywatności.

Bezpieczeństwo

Poszczególne apartamenty wyposażono w sterowanie elektroniczne drzwi antywłamaniowych praz wysokiej jakości instalację alarmową. Każde mieszkanie ma wideodomofon oraz możliwość prowadzenia podglądu za pomocą kamer monitorujących najbliższą okolicę, w tym garaże oraz plac zabaw.

Obiekt podlega dozorowi, a jego teren nie jest dostępny dla osób postronnych i obcych.

Dodatkowe atuty

Wyjątkowy komfort zapewnia mieszkańcom Zielonej Etiudy prywatna strefa fitness. Aktywnemu wypoczynkowi mogą oni oddać się w kompleksie rekreacyjnym, posiadającym doskonale wyposażoną siłownię, saunę fińską i parową oraz dwa baseny. Dla szukających odprężenia po ciężkim dniu przewidziano jacuzzi, natomiast dla najmłodszych lokatorów brodzik. Opiekę nad użytkownikami strefy gwarantuje miła i profesjonalna obsługa. Do kompleksu rekreacyjnego można dostać się specjalnym, podziemnym korytarzem, bez konieczności opuszczania budynku.

Inwestycja położona jest w najpiękniejszej części dzielnicy Krzyki, przy ulicy Turniejowej, w sąsiedztwie odrestaurowanych willi, które stanowią ślady prestiżu, jakim cieszyła się ta część miasta jeszcze w przeszłości. Park Południowy zlokalizowany w sąsiedztwie dostarcza wspaniałych terenów rekreacyjnych i daje możliwość obcowania z przyrodą w wielkim mieście.

Przejdź do strony domowej danej inwestycji

Inwestor:


Atal S.A.
Krakowska 37/45
50-424 Wrocław

tel. 71 370 62 55
email: bsmwroclaw@atal.pl

www.atal.pl

Historia:

Pan Zbigniew Juroszek, firmę ATAL założył w 1990 roku i do dnia dzisiejszego jest ona dobrze prosperującym przedsiębiorstwem deweloperskim - obecnie jako ATAL S.A., stale rozwijającym zakres prowadzonych inwestycji. Na początku lat 90, będąc największym importerem tkanin na skalę ogólnopolską, firma ATAL zaopatrywała najbardziej znane polskie marki odzieżowe. Trafne decyzje biznesowe umożliwiły rozwój firmy, a uzyskiwane nadwyżki były inwestowane w nieruchomości, co już w połowie lat 90 stanowiło szczególny obszar zainteresowań firmy.

Zobacz pełną historię spółki

Pełna lista lokali

Metraż:
od:
do:

Symbol Powierzchnia Pokoje Kondygnacja Cena Status Rzuty Szczegóły
A 2 121.13 m² 3 parter zapytaj Wolne
B 2 122.71 m² 3 parter zapytaj Wolne

Comments are closed.

Najczęściej przeglądane tematy:

Ostatnio dodane artykuły: